WiBiK

Inteligentní hotel

EnterpriseCommunicationsÚspěšný a stále se rozvíjející projekt komplexního IT řešení pro hotel. Našim zákazníkům jsme zajistili kompletní dodávku a instalaci LAN, WiFi, IP telefonie a hotelových informačních systémů. Základem je skutečně spolehlivá počítačová síť logicky rozdělěná do segmentů dle použití. Provoz v síti je řízen dle důležitosti, a tak je zaručena maximální efektivita využití zdrojů a spokojenost uživatelů. Toto rozdělení je realizováno jak na úrovni LAN, tak i WiFI. Segment IP telefonie má vždy přiděleno dostatečné právě potřebné pásmo a tím je zajištěna kvalita hovorů a spolehlivost přenosu (včetně např. faxů a videohovorů). Firemní segment naopak dostává přidělené pásmo, které potřebují hotelové informační systémy a blokuje služby, jež by neměli zaměstnanci v pracovní době používat. Zákaznický segment pak přerozděluje zbývající pásmo navíc s možností poskytovat vyšší rychlost VIP zákazníkům a naopak omezovat rychlosti např. na Free-WiFi v restauraci. Naše řešení zahrnuje i generování individuálních přístupových údajů pro jednotlivé zákazníky a účtování služeb. IP telefonie poskytuje služby nahrávání a monitorování hovorů, hlasový automat, doručení faxů do emailu, záznamník, automatické přepojování hovorů např. na mobil či jinou pobočku a automatické zvolení nejvýhodnějšího operátora pro aktuální hovor. Recepční může na svém telefonu kontrolovat stav všech pokojů. Hotelové informační systémy pak zahrnují rezervační systém, restaurační systém, bezpečnostní kamery a elektronické zámky. Veškeré segmety sítě a služby jsou maximálně zabezpečeny výkonným firewallem a jsou pravidelně zálohovány. Zároveň však zahrnují maximální uživatelský komfort jako například ovládání dotykovou obrazovkou (restaurační systém), IP telefonem (např. upozornění na výdej mezi kuchyní a barem) nebo přístup přes mobil či tablet (kamerový systém).

Naše řešení Vám zajistí maximálně efektivní využití všech zdrojů, snadnou kontrolu zaměstnaců a zároveň správu spousty služeb pro zákazníky. Řešení je realizováno pomocí jednotlivých modulů, takže si vyberete pouze části, které opravdu potřebujete a s růstem Vašeho podnikání se mohou systémy rozvíjet dle aktuálních potřeb.

Pokud Vás naše řešení inteligentního hotelu zaujalo, neváhejte nás kontaktovat a my pro Vás připravíme nezávaznou prezentaci a analýzu možností zdarma.

Jste zde: Home Naše projekty Inteligentní hotel

Login